TOFIK
magazyn kreatywnych myśli

Z "Tofikiem" miło spędzisz czas czytając o ciekawostkach naukowych, rozwiązując zagadki, kolorując czy ucząc się przydatnych rzeczy.

Kupując magazyn "Tofik" w formacie pdf pomagasz nam utrzymać serwis audio-bajki.pl i nagrywać dla dzieci nowe opowiadania i filmy edukacyjne, które udostępniamy całkiem za darmo. Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Magazyn możesz czytać online lub wydrukować. Miłej zabawy.

Tofik 1/2024

Tofik 2/2024

W numerze 2 między innymi: odkrywamy świat wody - najważniejsze fakty i ciekawostki, przeprowadzimy eksperyment, nauczymy się filtrowania wody, zrobimy coś pysznego na obiad, rozwiązujemy łamigłówkę i poznamy Czarodziejkę Zuzannę w całkiem nowym opowiadaniu.

Magazyn możesz czytać online lub wydrukować. Miłej zabawy.

Tofik 1/2023

Tofik 1/2023

W numerze 1 między innymi przeczytasz o faktach i ciekawostkach o Księżycu, dowiesz się jak narysować kwiat tulipana i małego słonika, nauczysz się o najważniejszych znakach drogowych, a także otrzymasz sporą dawkę wiedzy o kocich naj...

Magazyn możesz czytać online lub wydrukować. Miłej zabawy.

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami, pomysłami i pomocami

Zgadzam się na Warunki korzystania

O nas

Jesteśmy z Wami od 2010 roku. To już ponad dekada. 
W tym czasie wielu naszych słuchaczy wyrosło i czasem otrzymujemy od nich wiadomość, że właśnie natknęli się na bajkę, której słuchali gdy mieli 5, 6 czy 10 lat i ciepło zrobiło im się wokół serca.
Takie wiadomości są dla nas niezmiernie wzruszające :)

Od początku naszej działalności nagraliśmy ponad 100 bajek, filmów instruktażowych i edukacyjnych. Nasi odbiorcy spędzili z nami ponad milion godzin, a odtworzeń było ponad 10 milionów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wiemy, że dzieci i ich rodzice szukają dobrych treści. Dobrych, dla nas, znaczy takich, które pomagają w życiu podjąć właściwą decyzję, które niosą radość i rozrywkę w pozytywny sposób. Staramy się sprostać tym założeniom.

Od samego początku serwis audio-bajki.pl jest dostępny za darmo. Wiemy, że jest to ważne. Wszystkie treści, które zamieszczamy są przygotowywane w naszym wolnym czasie. Robimy to, bo to lubimy i wiemy, że wiele dzieci czeka na nowe opowiadanie o Pocztusiu czy o wiewiórce Jolce. 

Dzięki wspariu od Państwa, możemy pozwolić sobie na więcej. Nagrać bajkę w profesjonalnym studiu, zlecić wykonanie ilustracji czy udoskonalić serwis.
Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie ♥♥♥

Bądźcie z nami. My staramy się bardzo.

Dziękujemy za Wasze opinie ♥